Kerkdiensten 2019

  • Elke zondag kinderoppas in K.C. Het Anker voor kinderen tot ca. 4 jaar (vanaf ca. 9.15 uur)
  • Elke zondag kindernevendienst voor kinderen in de kinderen van de basisschool
  • Elke eerste zondag van de maand is er jeugkerk voor de jeugd vanaf 12 jaar
  • Er is ook kinderoppas en kindernevendienst in de vakantieperiode.
  • De eerste en de laatste zondag van de maand is er koffiedrinken na de dienst

Klik Hier  om naar "kerkdienst gemist" van PKN Makkum te gaan.

Klik Hier voor info om Kerkdiensten van PKN Makkum live te volgen via het internet. 

 
Preek- en Collecterooster 2020
Datum Tijd Locatie Bijzonderheden Voorganger Collecte Deur
11 jan 19.00 Avondrust HA ds. A.H. Cluistra-Boschloo Wereld Lepradag  
 12 jan 9.30  K.C Het Anker    ds. van Olffen Menaam  1e Wereld Lepradag  2e Oecumene  
 19 jan  9.30 K.C Het Anker  Friese Dienst   Dhr. H. Gilliam Pingjum 1e Diaconie plaatselijk  2e Gebouwen en onderhoud Kerkrentmeesters 
25 jan  19.00  Avondrust     Dhr. C. van Rijn   Sneek Diaconie    
26 jan  9.30  Van Doniakerk Oecumene;  Dienst van Gebed en Eenheid (Koffiedrinken na de dienst) Voorgangers Oecumene   1e Bijzonder doel  2e Oecumene   
26 jan 19.00 K.C Het Anker  Plusdienst  (Koffiedrinken na de dienst)  ds. van Olffen Menaam Dekking Kosten  
2 feb 9.30 K.C Het Anker   JeugdKerk.  (Koffiedrinken na de dienst)  ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Werelddiaconaat 2e Energiekosten  Diaconie
8 feb 19.00 Avondrust   Mw. H.G. Koops  Schettens Diaconie  
9 feb 9.30 K.C Het Anker  Jeugddienst  (Koffiedrinken na de dienst)  Jeugddienst Commissie 1e Diaconie  2e Eigen Jeugdwerk  
16 feb 9.30 K.C Het Anker  Doopzondag ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Werelddiaconaat 2e Gebouwen en Onderhoud  Diaconie
22 feb 19.00 Avondrust   Dhr. H. Gilliam Pingjum Binnenlandsdiaconaat  
23 feb 9.30 K.C Het Anker ZWO Dienst Dhr. G. Visser Walterswald 1e Binnenlandsdiaconaat 2e Pastoraat   
23 feb 19.00   Plusdienst  (Koffiedrinken na de dienst)  Plusdienst Commissie Dekking Kosten  
1 mrt. 9.30 K.C Het Anker 1e 40 dagentijd  HA lopend. JeugdKerk.  (Koffiedrinken na de dienst)  ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Voorjaarszending 2e Audio en media  Kerkrentmeesters
7 mrt. 19.00 Avondrust   Dhr. H.Wiersma Scharnegoutum ZWO Classis  
8 mrt. 9.30 K.C Het Anker 2e 40 dagentijd ds. Oberink Urk 1e ZWO Classis 2e Energiekosten  
11 mrt. 19.30 K.C Het Anker Biddag voor gewas en arbeid. ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Voedselbank 2e Pastoraat  
15 mrt. 9.30 K.C Het Anker 3e 40 dagentijd ds. mevr. S. Cnossen Scharnegoutum 1e Noodhulp 2e Orgel Diaconie
21 mrt. 19.00 Avondrust   Dhr. D. Tamminga Makkum Binnenlands Diaconaat  
22 mrt. 9.30 K.C Het Anker 4e 40 dagentijd / doopzondag ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Binnenlands Diaconaat 2e Orgel en geluitsinstalatie  
29 mrt. 9.30 K.C Het Anker 5e 40 dagentijd ds. W. Kok 1e Werelddiaconaat 2e Energiekosten  
29 mrt. 19.00 K.C Het Anker Plusdienst Plusdienst Commissie Dekking Kosten  
4 apr. 19.00 Avondrust HA Mw. Th. Tholen-Haagsma Pingjum Kerk in actie  
5 apr. 9.30 K.C Het Anker 6e 40 dagentijd - Palmpasen   JeugdKerk.  (Koffiedrinken na de dienst) ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Kerk in actie 2e Pastoraat Kerkrentmeesters
6 apr. 19.30 De Vermaning Passiestonden      
7 apr. 19.30 De Vermaning Passiestonden      
8 apr. 19.30  De Vermaning Passiestonden      
 9 apr. 19.30  Van Doniakerk  Witte Donderdag HA zittend   ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Avondmaalsproject 2e Pastoraat 
10 apr.  19.30  Van Doniakerk  Goede Vrijdag   ds. A.H. Cluistra-Boschloo Geen Collecten