Kerkdiensten 2019

  • Elke zondag kinderoppas in K.C. Het Anker voor kinderen tot ca. 4 jaar (vanaf ca. 9.15 uur)
  • Elke zondag kindernevendienst voor kinderen in de kinderen van de basisschool
  • Elke eerste zondag van de maand is er jeugkerk voor de jeugd vanaf 12 jaar
  • Er is ook kinderoppas en kindernevendienst in de vakantieperiode.
  • De eerste en de laatste zondag van de maand is er koffiedrinken na de dienst

Klik Hier  om naar "kerkdienst gemist" van PKN Makkum te gaan.

Klik Hier voor info om Kerkdiensten van PKN Makkum live te volgen via het internet. 

 
Preek- en Collecterooster 2019
Datum Tijd Locatie Bijzonderheden Voorganger Collecte Deur
3-feb 9.30 K.C. Het Anker Doopzondag JeugdKerk  KoffieDrinken na de dienst Ds. .. Kraan Burgum 1e Werelddiaconaat 2e Energiekosten Kerkrentmeesters
9-feb 19.00 Avondrust Dhr. D. Tamminga Makkum
10-feb 9.30 K.C. Het Anker Jeugddienst  KoffieDrinken na de dienst Jelmer Voet 1e Diaconie  2e Eigen jeugdwerk
17-feb 9.30 K.C. Het Anker ds. G.P.R. Pennekamp Sneek  1e Noodhulp 2e Gebouw en onderhoud Diaconie
23-feb 19.00 Avondrust Dhr.H. Fransen Lioensens
24-feb 9.30 K.C. Het Anker ZWO dienst  KoffieDrinken na de dienst Mw. G. Brouwer Makkum  1e Avondmaalsproject  2e Pastoraat
19.00 K.C. Het Anker Plusdienst Dekking onkosten
3-mrt 9.30 K.C. Het Anker HA lopend  JeugdKerk  KoffieDrinken na de dienst ds. J.P. van Olffen Menaem  1e Armoede in Makkum 2e Audio en media Kerkrentmeesters
9-mrt 19.00 Avondrust Mw. H.G. Koops Schettens
10-mrt 9.30 K.C. Het Anker 1e 40-dgntijd Ds. L. Westra Lollum 1e Voorjaarszending 2e Energiekosten
13-mrt 19.30 K.C. Het Anker Ds.D. Hasper Oppenhuizen  1e Bijzonder doel 2e Pastoraat
17-mrt 9.30 K.C. Het Anker 2e 40-dgntijd ds. T. Hibma Kimswerd  1e Binnenlands diaconaat 2e Orgel Diaconie
23-mrt 19.00 Avondrust Dhr. H.Giliam Pingjum
24-mrt 9.30 K.C. Het Anker ds. G. Oberink Urk  1e Kinderen in de knel 2e Orgel en geluidsinstallatie
31-mrt 9.30 K.C. Het Anker 4e 40-dgntijd / voorstel doopzondag  KoffieDrinken na de dienst ds. G.P.R. Pennekamp Sneek  1e ZWO Classis 2e Energiekosten
19.00 K.C. Het Anker Plusdienst Dekking onkosten
6-apr 19.00 Avondrust Avondmaal Mw. Th. Tholen - Haagsma Pingjum
7-apr 9.30 K.C Het Anker  KoffieDrinken na de dienst mw. W. Marines Sneek 1e Kerk in actie 2e Pastoraat Kerkrentmeesters
14-apr 9.30 K.C. Het Anker 6e 40-dgntijd / Palmpasen Ds. L. Westra Lollum 1e Bijzonder doel 2e Audio en media
15-apr 19.30 de Vermaning Passiestonden GEEN COLLECTEN
16-apr 19.30 de Vermaning Passiestonden GEEN COLLECTEN
17-apr 19.30 de Vermaning Passiestonden GEEN COLLECTEN
18-apr 19.30 Van Doniakerk Witte Donderdag; HA zittend Ds. .. Van der Heide Sexbierum 1e Avondmaalsproject  2e Pastoraat
19-apr 19.30 Van Doniakerk Goede Vrijdag Ds. E. Rooseboom Drachten GEEN COLLECTEN
20-apr 19.00 Avondrust Mw. G. Brouwer Makkum 
20-apr 21.30 Piaam Stille Zaterdag Ds. .. Mook Sneek GEEN COLLECTEN
21-apr 9.30 K.C. Het Anker Pasen  Ds. E. Rooseboom Drachten 1e Kerk in actie  2e Energiekosten Diaconie
28-apr 9.30 K.C. Het Anker  KoffieDrinken na de dienst Dhr. S. de Jong Joure 1e Bijzonder doel  2e Oecumene
4-mei 19.00 Avondrust Dhr. C.van Rijn Sneek
5-mei 9.30 K.C. Het Anker JeugdKerk  KoffieDrinken na de dienst ds. G. Oberink Urk  1e Noodhulp  Gebouw en onderhoud Kerkrentmeesters
0,46 Piaam 1e Diaconie  2e Orgel
12-mei 9.30 K.C. Het Anker pastor S. Draisma Bolsward  1e Diaconie  2e Orgel
18-mei 19.00 Avondrust Dhr.H. Fransen Lioensens
19-mei 9.30 K.C. Het Anker Mw. F. Wesselling-Schilstra de Tike  1e Bijzonder doel  2e Audio en media Diaconie
26-mei 9.30 Witmarsum Regiozondag / Koffie drinken  Voorgangers regio
30-mei 9.30 K.C. Het Anker KoffieDrinken na de dienst dhr. C. van Rijn Sneek  1e ZWO Classis  2e Energiekosten
1-jun 19.00 Avondrust mw. Th. Tholen - Haagsma Pingjum
2-jun 9.30 K.C. Het Anker HA lopend  JeugdKerk  KoffieDrinken na de dienst ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Avondmaalsproject  2e Pastoraat
9-jun 9.30 K.C. Het Anker ds. G.J.D. de Haan Oosterzee  1e Pinksterzending  2e Pastoraat Kerkrentmeesters
15-jun 19.00 Avondrust Mw. H.G. Koops Schettens
16-jun 9.30 K.C. Het Anker Afscheid en bevestiging ambstragers / voorstel doopzondag ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Diaconie  2e Gebouw en onderhoud
23-jun 9.30 K.C Het Anker Jeugddienst  KoffieDrinken na de dienst Jeugddienst 1e Werelddiaconaat  2e Eigen jeugdwerk Diaconie
29-jun 19.00 Avondrust Dhr. C.F. Weisz Kimswerd
30-jun 9.30 K.C Het Anker KoffieDrinken na de dienst  ds. Mw. M. Ariesen-Hoverda Bolsward  1e Diaconie  2e Orgel
7-jul 9.30 K.C. Het Anker Afscheid KND / welkom jeugdkerk KoffieDrinken na de dienst ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Binnenlands diaconaat  2e Orgel en geluidsinstallatie Diaconie
13-jul 19.00 Avondrust Dhr. D. Tamminga Makkum
14-jul 9.30 K.C. Het Anker ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Diaconie  2e Pastoraat
21-jul 9.30 K.C. Het Anker dhr. C. van Rijn Sneek  1e Diaconie  2e Audio en media Kerkrentmeesters
27-jul 19.00 Avondrust Avondmaal ds. A.H. Cluistra-Boschloo
28-jul 9.30 K.C. Het Anker KoffieDrinken na de dienst  ds. Hovestad-de Jong Baard  1e Avondmaalsproject  2e Pastoraat
4-aug 9.30 K.C. Het Anker HA lopend  KoffieDrinken na de dienst ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Diaconie  2e Energiekosten Kerkrentmeesters
10-aug 19.00 Avondrust Dhr. C.F. Weisz Kimswerd   
11-aug 9.30 K.C. Het Anker ds. K.H. Bogerd Wâlterswâld  1e Zomerzending  2e Pastoraat
18-aug 9.30 K.C. Het Anker ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Diaconie  2e Pastoraat
24-aug 19.00 Avondrust Mw. Th. Tholen - Haagsma Pingjum
25-aug 9.30 K.C. Het Anker KoffieDrinken na de dienst  ds. H. Ariesen Bolsward  1e Noodhulp  2e Eigen jeugdwerk Diaconie
1-sep 9.30 K.C. Het Anker KoffieDrinken na de dienst  ds. G. Oberink Urk  1e ZWO Classis  2e Energiekosten
7-sep 19.00 Avondrust Dhr. H.Giliam Pingjum
8-sep 9.30 K.C. Het Anker dhr. C. van Rijn Sneek  1e Armoede in Makkum  2e Pastoraat Kerkrentmeesters
15-sep 9.30 K.C Het Anker ds. Nijendijk Midlum 1e Bijzonder doel  2e Oecumene
21-sep 19.00 Avondrust Dhr.H. Fransen Lioensens
22-sep 10.00 K.C. Het Anker Startzondag  KoffieDrinken 9.30 uur ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Bijzonder doel  2e Audio en media Diaconie
29-sep 9.30 K.C Het Anker HA zittend  KoffieDrinken na de dienst ds. J.D. Kraan Burgum  1e Werelddiaconaat  2ePastoraat
5-okt 19.00 Avondrust Dhr. H. Wiersma Scharnegoutum
6-okt 9.30 K.C. Het Anker Doopzondag  JeugdKerk  KoffieDrinken na de dienst ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Kerk en Israël  2e Energiekosten
13-okt 9.30 K.C. Het Anker Jeugddienst  KoffieDrinken na de dienst Jeugddienst 1e Werelddiaconaat  2e Eigen jeugdwerk Kerkrentmeesters
19-okt 19.00 Avondrust Avondmaal ds. T. Hibma Kimswerd 
20-okt 9.30 K.C. Het Anker ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Bijbelgenootschap  2e Gebouw en onderhoud
11.00 Skuzum Friese dienst  1e Bijbelgenootschap  2e Gebouw en onderhoud
27-okt 9.30 K.C. Het Anker Friese dienst  KoffieDrinken na de dienst dhr. H. Giliam Pingjum 1e Hervormingsdag  2e Energiekosten Diaconie
19.00 K.C. Het Anker Plusdienst Onkosten
2-nov 19.00 Avondrust ds. A.H. Cluistra-Boschloo
3-nov 9.30 K.C. Het Anker KoffieDrinken na de dienst  ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Najaarszending  2e Orgel
6-nov 19.30 K.C. Het Anker dankdag  ds. T. Hibma Kimswerd  1e Voedselbank  2e Pastoraat
10-nov 9.30 K.C. Het Anker kerkschoolgezinsdienst BB ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Diaconie  2e Energiekosten Kerkrentmeesters
16-nov 19.00 Avondrust Dhr. D. Tamminga Makkum
17-nov 9.30 K.C. Het Anker HA lopend ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Avondmaals project  2e Pastoraat
24-nov 9.30 Van Doniakerk Laatste zondag kerkelijk jaar  KoffieDrinken na de dienst ds. A.H. Cluistra-Boschloo GEEN COLLECTEN
19.00 K.C. Het Anker Plusdienst Dekking onkosten
30-nov 19.00 Avondrust Dhr. C.van Rijn Sneek
1-dec 9.30 K.C. Het Anker 1e Advent   JeudKerk  KoffieDrinken na de dienst ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e ZWO Classis  2e Energiekosten Diaconie
8-dec 9.30 K.C. Het Anker pastor S. Draisma Bolsward  1e Diaconie  2e Pastoraat
14-dec 19.00 Avondrust Mw. H.G. Koops Schettens
15-dec 9.30 K.C. Het Anker 3e Advent / voorstel doopzondag ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Diaconie  2e Energiekosten
22-dec 9.30 K.C. Het Anker ds. W. Rooseboom Oudega ZWF  1e Diaconie  2e Orgel Kerkrentmeesters
24-dec Cornwerd Kerstavondviering 1e Bijzonder doel  2e Dekking onkosten
21.30 Van Doniakerk Kerstnachtdienst ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Bijzonder doel  2e Bijzonder doel
25-dec 9.30 K.C . Het Anker 1e kerstdag ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Kinderen in de knel  2e Energiekosten Diaconie
29-dec 9.30 K.C . Het Anker KoffieDrinken na de dienst  Mw. F. Wesselling-Schilstra de Tike  1e Noodhulp  2e Eigen jeugwerk
30-dec 19.00 Avondrust Mw. C. Hoekstra – Baarda
31-dec 19.30 K.C. Het Anker Eindejaar dienst ds. A.H. Cluistra-Boschloo 1e Diaconie  2e Eigen jeugdwerk